Знижки до -70% на попередню колекцію
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Туристичні намети

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Особливості наметів Sea to summit


Осінь 2020 року стала продуктивною для компанії Sea to Summit. Крім того, на ринок вийшли намети Telos і Alto, революційна архітектура яких забезпечує збільшений простір всередині і нову систему вентиляції. Тепер ви можете купити якісний намет, в якому не доведеться тіснитися, щоб зібрати речі або поїсти.


Кращі туристичні намети Sea to Summit

Одномісні намети 

Sea to Summit Alto TR1 Pro

Sea to Summit Alto TR1 Plus

Двомісні намети

Sea to Summit Telos TR2

Sea to Summit Telos TR2 Plus

Тримісні намети

Sea to Summit Telos TR3

Sea to Summit Telos TR3 Plus


Чому варто купити намети туристичні від Sea to summit?
 

Туристичний намет від цього бренду - витвір інженерного мистецтва. Ретельно продумана конструкція та досвід тисяч туристів по всьому світу робить похідні палати Сі ту Саміт одним з найкращих на ринку.

 

Туристичні намети Sea to Summit мають сучасну систему вентиляції.


Вдалося вирішити питання вентиляції, розробивши технології Apex Vent та Baseline. Перша дозволяє уникнути сітки для натягу верхнього тенту, збільшуючи об'єм повітря, що проходить через вентиляційний отвір до 70%. А друга є отворами в нижній частині, за допомогою яких можна керувати потоком повітря. Поєднання цих технологій та збільшені входи дозволяють не тільки регулювати вентиляцію, а й уникнути конденсату у погану погоду, коли всі вентиляційні отвори рекомендується закривати. Достатньо відкрити одне з отворів Baseline, щоб вітер не дмухав усередину краплі дощу.


Зручна система зберігання наметів для туризму
 

Для зберігання та транспортування є три чохли - для зовнішнього тенту, внутрішнього та каркасу. Кожен має додаткові функції - чохли для тентів фіксуються всередині і служать кишеньками для дрібниць, а великий кріпиться у верхній частині. Його внутрішня сторона зі світлорозсіваючого матеріалу дозволяє створити м'яке комфортне світло від ліхтарів.


Універсальність похідного намету Sea to Summit
 

Намет туристичний розроблений так, що його можна використовувати різними способами:
 

  • Встановивши тільки зовнішній тент можна сховатись від дощу або додавши трекінгові палиці сховатися від пекучого сонця;
  • Встановивши внутрішню частину отримуємо укриття від комах;
  • Зібрати похідний будинок повністю


Тому більше не стоїть питання купити кемпінговий намет чи похідний.


Швидке регулювання ніжок тенту
 

Технологія Quick Connect дозволяє швидко кріпити зовнішній тент до дуг навіть не виходячи назовні. А за потреби можна змістити точку фіксації натягу тентів без зусиль однією рукою.


Преміальні матеріали туристичних наметів Sea to Summit
 

Щоб новий туристичний намет вийшов якісним виробником використовували кращі матеріали:

  • для зовнішнього тенту – найтонший нейлон 15D, який попередньо пройшов обробку Sil-PeU, що дозволило збільшити вологостійкість матеріалу до 1200 мм;
  • Внутрішній шар - із міцної сітчастої тканини на основі поліестерових волокон щільністю 15D. Осередки сітки досить дрібні щоб не пропускати різних комах;
  • Підлога та нижня частина стін - з армованого Nylon RipStop щільністю 20D. Він забезпечує надійний захист від вологи, довговічність;
  • Дуги від компанії DAC різного розміру виконані з Featherlite NFL та PRESSFIT забезпечують міцність у місцях особливого навантаження.


Намети Sea to summit в Україні
 

Купити туристичні намети з нової лінійки Telos та Alto можна у нашому інтернет-магазині. Чому у нас? Ми є офіційним дистриб'ютором, у нас найбільший вибір та найдоступніші ціни. Купуючи одномісні намети, і не тільки їх, у нас ви отримуєте всесвітню гарантію 12 міс., можливість обміну/повернення та, звичайно ж, якісне обслуговування.

Часто запитують

1. Які особливості наметів Sea To Summit?

Негабаритна вентиляція Apex Vent, розташована на вершині намету, ефективно відводить тепле повітря, що піднімається, і вологість, запобігаючи накопиченню конденсату. На відміну від більшості отворів вентиляції, Apex Vent не вимагає сітчастої панелі для підтримки натягу по всій довжині, що забезпечує покращений повітряний потік до 70%.

2. Чим відрізняються намети Sea To Summit?

Чохол для кілочків містить вставку зі світлорозсіювального матеріалу, в нього можна покласти налобний ліхтар і висвітлити весь намет.

Вгору