Sea to Summit - продуманість і перфекціонізм

Натхненний найцікавішими пригодами Sea to Summit створює радісні щасливі моменти активного життя на свіжому повітрі. Ми підштовхуємо кожного на нові виклики та погляди. Продукція Sea to Summit удостоєна нагород завдяки австралійському підходу "no worries". Розробляючи легкі, інноваційні продукти, ми даємо можливість бути тільки попереду, а наші товари підходять для любителів активного відпочинку та мандрівників по всьому світу.

З першого дня нашу команду дизайнерів-перфекціоністів очолює Роланд. У нашій компанії працюють дизайнери з усього світу з різним досвідом та навичками; дизайнери, які поділяють пристрасть до пригод на природі та подорожей; дизайнери, які вміють вирішувати проблеми завдяки креативному мисленню та точному розрахунку.

Ми прагнемо створювати нові, продумані та корисні продукти для більшості видів активного відпочинку, спираючись на наші унікальні знання та досвід, накопичений за більш ніж сторіччя скелелазіння, катання на лижах, велосипедних прогулянок, походів та багато іншого. Все це допомагає нам зрозуміти, як створити спорядження продуманим і ефективним навіть у найсуворіших умовах використання.

Ми використовуємо широкий спектр методів та технологій, починаючи від начерків олівцем, 3D комп'ютерного моделювання, швидкого прототипування, випробувальних стендів, та закінчуючи виїздом. Ми співпрацюємо з виробниками та фабриками, щоб створювати тканини та матеріали, необхідні для виготовлення унікального, якісного обладнання. Кожен виріб багаторазово проходить цикли перевірки та тестується доти, доки ми не отримаємо ідеальний товар, який стане Вашим помічником у наступній подорожі.

Матеріали

В наш час існує багато видів одного й того самого матеріалу – гарним прикладом є алюміній. Найчастіше наші розробники з багаторічного досвіду знають, який матеріал ідеально підходить для кожного товару. Але при розробці нових виробів ми багато разів протягом місяців тестуємо різні типи матеріалів, доки ідеальний не буде створений. Ми використовуємо тільки найкращі надійні матеріали під час виробництва, тому ви завжди можете покластися на нашу продукцію!

 

Polypropylene Glass composite (Поліпропіленовий склокомпозит) - являє собою литий поліпропіленовий пластик, армований скловолокном, для підвищення жорсткості наших столових приладів та посуду.

Titanium (Титан) - легкий, неймовірно міцний і жорсткий метал, стійкий як до зношування, так і корозії, і в той же час безпечний для харчових продуктів. В результаті це відмінний вибір для використання у столових приладах.


7075-T6 ALLOY - алюмінієвий сплав авіаційного класу сьомої серії використовується там, де потрібна дуже висока міцність на розтяг при мінімальній вазі. Ми використовуємо сплав 7-ї серії для стійок і кілочків для наших тентів, а також у виробництві столових приладів, тому що цей матеріал безпечний для здоров'я та є одним із найлегших та найміцніших у світі!

Hard anodised lightweight alloy (Анодований алюміній) - ми використовуємо високоякісні надлегкі алюмінієві сплави через їхнє чудове співвідношення міцності та ваги, стійкість до корозії та відмінні властивості теплопровідності. Спеціальне анодування захищає поверхню від зношування та подряпин і робить виріб безпечнішим при приготуванні їжі.