Знижки до -70% на попередню колекцію
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Пухові спальники Sea to Summit

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Пухові спальники Sea To Summit
 

Серед усього різноманіття утеплювачів для спальних мішків натуральний пух визнано найкращим. Його основу складають пушинки з різно направленими ворсинками, що й забезпечує його об’єм та теплоізоляцію. Суть теплоізоляції пуху полягає саме в об’ємі кожної окремої пушинки, чим вони більші, чим вони «пухнастіші», тим більше тепла зберігає наповнювач.

Зазвичай використовують качиний або гусячий пух. По теплоізоляційним властивостям особливої різниці між ними немає. Але побутує думка, що оскільки гусак більший за розміром, ніж качка, тому й пушинки в нього більші, а отже і гріти такий пух повинен краще. 

На сьогодні розробники вивели цифровий показник, що характеризує якість пуху – Fill Power. Цей коефіцієнт відображає об’єм, що займає 1 унція пуху. Тобто, чим вищий показник Fill Power, тим краще спальник буде гріти в поході. Для прикладу, в мішка Spark Sp 3 від Sea To Summit коефіцієнт теплоізоляції 850+, а у  Traveller TR1 – 750+. Тобто перша модель буде тепліша та компактніша в складеному вигляді. 

Натуральний пух боїться вологи – при намоканні він втрачає свій об’єм та не гріє. Але виробники розв’язали цю задачу шляхом силіконізації утеплювача. Кожна окрема пушинка, а в деяких технологіях і кожна окрема ворсинка пушинки, обробляється силіконом. Завдяки цьому наповнювач повільніше вбирає вологу, може гріти у вологому стані та сохне майже на 30% швидше від звичайного. Sea To Summit використовує для захисту пуху від намокання технологію ULTRA-DRY Down ™. 


Пухові спальники: асортимент Sea to Summit
 

Пуховий спальний мішок розроблений для збереження тепла в умовах походу. Він відмінно гріє, дихає, дає відчуття затишку та комфорту під час відпочинку на природі. В порівнянні з синтетичним спальником пуховий має певні переваги – він теплий, легкий, компактний, швидко повертається до свого первісного об’єму після стискання, зносостійкий. Усі пухові мішки для сну можна умовно поділити за сезонністю:
 

  • Літні спальники оптимально використовувати при температурах навколишнього середовища вище +8. Це найлегші та найкомпактніші з усіх варіантів. 
  • Зимові спальники підходять для використання при температурах нижче -10. Завдяки властивостям дихання такі моделі можна використовувати протягом трьох сезонів (зима, весна, осінь). Для таких спальників використовують пух з найвищими показниками Fill Power. Також окремо виділяють спальники для екстремально низьких температур (нижче -22С). Моделі Alpine ApII (-12/-20°C), Journey JoI (-1/-8°C), Ember EbIII (-4/-10°C) можна брати в зимові походи та на сходження.
  • Демісезонні спальники або весна-осінь використовують при температурах від -10 до +10. Це ідеальне рішення для тих, хто лише починає ходити в походи та планує купити пуховий спальник. Трьохсезонні мішки, Trek TKI (5/-1°C), Traveller TRII (5/-1°C) можна також використовувати й взимку, але в комплексі з лайнерами. Вони додають від 5 до 15 градусів теплоізоляції. 


Як підібрати пуховий спальник в нашому каталозі?
 

Обираючи, який пуховий спальник купити, треба насамперед визначити:

  • Коли ви будете використовувати спальний мішок. В залежності від сезону та від температури він буде мати більше або менше наповнювача всередині. 
  • Також сезонність використання впливає на вологість середовища. Якщо це зимовий похід в морозну погоду, то важливо, щоб він добре зберігав тепло, якщо це міжсезоння або вологий клімат, то рекомендуємо подбати про гермомішок та обирати пух зі спеціальною вологозахисною обробкою. Саме такий застосовують в усіх мішках від Sea To Summit. 
  • Форму мішка, від цього буде залежати ваш комфорт, вага та розміри виробу. Наприклад, Спальники ковдри забезпечують достатньо простору всередині, щоб спати в будь-якій позі, але мають велику вагу та розміри;Спальники кокони найпопулярніші серед туристів та альпіністів, адже вони теплі, зручні та компактні; Спальники квілти тільки завойовують своїх прихильників, але мають найменшу вагу та найкомпактніші з усіх варіантів. 


Як доглядати за пуховим спальником?
 

Головний ворог пухового спальника – це волога. Коли пух намокає, ворсинки злипаються між собою, втрачають об’єм і спальник перестає зберігати тепло. Тому необхідно захищати мішок для сну від вологи та бруду і звести кількість циклів прання до мінімуму. Захистити від вологи можна зберігаючи його в гермомішку, а від шкірного жиру можна вберегти за допомогою вкладиша

Якщо є необхідність випрати спальник, то тут є певні правила:

  • Прати бажано вручну або на делікатному режимі в пральній машині;
  • Використовувати спеціальні миючі засоби для пухових виробів;
  • Не віджимати та не викручувати, волога має стікати природнім шляхом;
  • Не сушити біля обігріваючих приладів;
  • Періодично струшувати та перевертати, щоб пух не «злежувався». 

Також, якщо ви бажаєте, щоб спальник служив максимально довго, то варто правильно зберігати пуховий спальний мішок. Для цього його краще підвішувати в шафі або використовувати спеціальні сітчасті мішки. Наприклад, Spark Sp 3 постачається в комплекті з мішком для зберігання. Якщо ви купили спальник та компресійник для подорожей, то краще зберігати їх окремо. Пух, що тривалий час був зжатий, втрачає свої теплоізоляційні властивості. 


Кращі моделі пухових спальників Sea to Summit
 


Де купити пуховий спальний мішок Sea to Summit в Україні?
 

Великий вибір туристичного спорядження представлений на нашому сайті. Ви можете вибрати онлайн та купити пухові та синтетичні спальники, намети для походів, килимки та багато іншого. Наші менеджери допоможуть з вибором оптимальної моделі та оформленням замовлення. А служби доставки в найкоротші терміни привезуть вашу покупку в будь-яке місто України.

Вгору