Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0

Спальні мішки зимові

Сортування:
за популярністю по новизні спочатку дешевше за назвою

Зимовий спальний мішок Sea To Summit

Обираючи спальний мішок Sea To Summit важливим критерієм є його вага/об’єм. Але перед тим, як купити зимовий спальник треба уважно вивчити також його теплоізоляцію. Адже від того, наскільки теплий мішок для сну, залежить не лише комфорт відпочинку, але й життя та здоров’я туриста. Оскільки складні умови використання взимку включають мороз та можливу підвищену вологість, то і при виборі спорядження це важливо враховувати. 

Температурні особливості зимового спальника Sea To Summit

Зимовим спальником заведено називати той, який буде зберігати тепло при температурі нижче -10С. При цьому виділяють ще окрему категорію екстремальних мішків, які використовують при температурах нижче -25. Вони мають найбільше наповнювача всередині. Наприклад, Alpine ApIII підходить для категорійних сходжень, використання в екстремальних умовах. 

Саме наповнювач, його кількість та температурний режим будуть ключовими факторами, від яких треба відштовхуватись перед тим, як купити спальник для зими. 

Обираючи оптимальну модель від Sea To Summit варто орієнтуватись на температуру комфорту. Цей та інші показники зазвичай виробники вказують в паспорті виробу або на етикетці. Виділяють три типи температурних даних:

  • Т, Comfort – показник, на який варто орієнтуватись. При цій температурі доросла людина зможе розслаблено відпочивати в мішку. Виробники пропонують спальник для жінок та чоловіків, температура комфорту в яких буде відрізнятись. Це зумовлено тим, що жінки більше мерзнуть та мають більшу чутливість до холоду.
  • Т, Limit – показник критичного рівня холоду, при якому доросла людина не отримає переохолодження. Якісно відпочити за такої температури не вдасться. При виборі мішка на нього не варто орієнтуватись, оскільки людина може бути втомленою, голодною, на вулиці може бути підвищена вологість. 
  • Т, Max – показник, що не відіграє важливої ролі при виборі зимового варіанту. Зазвичай його вказують на літніх, демісезонних моделях; характеризує максимально високу температуру, при якій можна спати без дискомфорту. 

Спальник з правильно підібраними показниками буде зберігати тепло та «працювати» тільки в комплексі з відповідним туристичним килимком з високим показником R-value та наметом, що буде захищати від вітру. 

Наповнювач в зимовому спальнику Sea To Summit

Для утеплення мішка для сну використовують натуральний пух та синтетичні волокна. І в залежності від того, що всередині спального мішка, він буде мати більший або менший об’єм, різні показники теплоізоляції. 

Синтетичні утеплювачі бувають різні по структурі волокна. Найтепліші з них будуть ультратонкі та порожнисті або з повітряними камерами всередині. Така структура забезпечує максимальне збереження тепла. Наповнювач буде легкий, компактний та теплий. При цьому, якщо об’єм не є ключовим фактором, то можна взяти недорогий теплий спальник з непорожнистим утеплювачем або іншої товщини волокон. Для додаткового утеплення використовують різні конструкції утеплювача. Тобто він може бути одно-, дво- а то й тришаровим. Чим більше шарів, тим тепліший мішок. Ще один плюс багатошаровості – можна повністю уникнути холодних зон. 

Натуральний пух – це найкращий варіант для зими. Він відмінно гріє, компактний, легкий, не втрачає свого об’єму після транспортування в компресійному мішку. Головний критерій якості пуху – це його пухнастість. Чим пухнастіший наповнювач, тим тепліший спальник. Щоб визначити якість пуху, застосовують показник Fill Power. Чим він вищий, тим легший і одночасно тепліший спальник. Наприклад, у Spark SpIII (-2/-8°C) він складає 850+, а у Journey JoII – 600+. Пухові спальники Sea To Summit використовують в зимових походах, в альпінізмі, на високогір’ї. Для захисту наповнювача від вологи виробники обробляють його силіконом. Кожна пушинка проходить процес силіконізації, після якого наповнювач менше накопичує вологу та швидше сохне. Компанія Sea To Summit використовує технологію обробки ULTRA-DRY Down™. Такий пух захищений від вологи ззовні та від конденсату зсередини. 

Пух та синтетика мають свої переваги:

  • Пух максимально теплий та компактний, мало важить. 
  • Синтетику краще використовувати в походах з вологим кліматом, де сніг та дощ будуть впереміж. 
  • Синтетика значно дешевша, ніж пух, тому ідеально підходить для початківців та тих, хто має обмежений бюджет.
  • Пух має найвищі терміни служби. 

Типи зимових спальників Sea To Summit

Для максимального комфорту під час використання розрізняють:

  • Чоловічі розраховані на людей зростом 180-190 см, їх ще називають спальники-унісекс. Це відмінний варіант для хлопців та високих дівчат. Вони мають рівномірне утеплення.
  • Жіночі відрізняються меншою довжиною, розраховані на користувачів зростом до 160-170 см. Вони дещо вужчі в плечах та розширені в області стегон. Ще одна їх особливість – зонування наповнювача, вони будуть більш теплі в області стоп, щиколоток. Підходять для жінок та невисоких хлопців. Наприклад, Altitude AtI (-4/-10°C) є в двох ростовках, завдяки чому можна підібрати зручний варіант. 

Ще один критерій – це форма:

  • Спальник-кокон – ідеальний для зими. Він компактний, легкий та має невеликий внутрішній об’єм, який доводиться прогрівати своїм тілом. Є чоловічі та жіночі кокони. 
  • Квілти для зими необхідно підбирати в комплексі з килимком. Адже спальник без спинки буде фіксуватись до нього спеціальними стропами. Це найкомпактніший та найлегший з усіх варіантів. 
  • Спальники-ковдри зустрічаються дуже рідко. Їх громіздкі розміри та збільшена вага не підходять для зимових походів та сходжень. 

Де купити спальник Sea To Summit для зими в Україні? 

Великий асортимент туристичного спорядження Sea To Summit представлений на нашому сайті. Ви можете обрати і купити онлайн зимовий спальний мішок та килимок з високим показником теплоізоляції. Професійні менеджери допоможуть з вибором оптимальної зимової моделі та оформленням замовлення, а служби доставки привезуть вашу покупку в найкоротші терміни в будь-яке місто України.

Вгору