Компанія Sea to summit виробляє ультралегкі спорядження. Але в їх лінійці є спорядження не тільки для шанувальників легкоходства. Комфортні туристичні килимки для кемпінгу і серйозних сходжень, тривалого трекінгу і хайкінга від Sea to summit забезпечать вам відмінну теплоізоляцію і не займуть багато місця в рюкзаку або багажнику.

обзор ковриков Sea to Summit

Огляд новинок 2021


2021 рік став досить продуктивним для компанії Sea to summit. Світло побачили нові моделі, які здатні подарувати ще більше тепла і комфорту в умовах походу.


Килимок Ether Ligh XT Extreme

ether light xt extreme mat

Головна новинка сезону - це товстий надувний килимок з високим показником теплоізоляції. Килим входить в лінійку 10-сантиметрових моделей Ether Ligh XT. Основний його відмінною рисою є два шари утеплювального матеріалу THERMOLITE всередині. Завдяки мікроволокон структурі матеріалу показник теплоізоляції досяг рівня 6,2, що дозволяє використовувати цю модель при екстремально низьких температурах під час зимових походів і сходжень. Також модель є в жіночому варіанті Ether Light XT Extreme Women's з показником теплоізоляції - 6.3.

Всі моделі поставляються в комплекті з чохлом-помпою, набором для ремонту і самоклеящимися накладками Pillow Lock для туристичної подушки. З урахуванням всіх технологічних рішень і комфорту їх вартість буде в межах 21-239 $ в залежності від моделі та розміру.


Килимок Camp Plus Self Inflating
 

self inflating camp plus mat

Цей самонадувний килимок входить в лінійку кемпінгових моделей Camp Mat Self Inflating. Товщина нового килимка становить 7, 5 см, що забезпечує м'якість і комфорт для сну. А високий показник R-Value 4.3 дозволяє використовувати його на протязі всього року. Для того, щоб зменшити загальну вагу була використана унікальна технологія від Sea to summit - Delta Core, суть якої полягає у видаленні частини наповнювача за допомогою спеціального сердечника. Таким чином вдається мінімізувати вагу до 40% без втрати теплоізоляції. Середня вага нової моделі - 880 г в розмірі Regular.

Вартість нового Camp Plus Self Inflating порадує не тільки шанувальників бренду - в залежності від розміру ціна стартує від 82 $.
 

ТОП продажів за 2021 рік
 

Незважаючи на новинки від бренду, у споживачів залишилися свої фаворити серед спальних матраців.

Comfort Deluxe S.I. - створений для комфорту і теплоізоляції. Відмінно підійде для кемпінгу, нетривалих походів. Оптимальна вага досягнутий поєднанням зносостійкого нейлону щільністю 75D і пеноматериала із застосуванням технології Delta Core. Це дозволило зберегти високий R-Value 4.3 без шкоди для комфорту. А надійний функціональний клапан дозволяє утримувати всередині повітря і тепло.
 

comfort deluxe

Особливості:
 

 • Товщина 7,5 см
 • R-Value 4.3
 • технологія PillowLock
 • Модель виконується в чотирьох розмірах


Comfort Light S.I. - розрахований трьохсезонного використання з R-Value 2.7. Відмінно підійде для трекінгу, хайкінга або походів вихідного дня в міжсезоння. Він має три розміри і жіночу, більш теплу, модель, завдяки чому кожен може підібрати оптимальний варіант для себе.

Застосування технології Delta Core забезпечило малу вагу зі збереженням хороших теплоізоляційних показників.
 

Особливості:
 

 • Товщина 5 см
 • R-Value 2.7
 • Принт для запобігання зісковзування
 • Випускається в трьох розмірах
 • Є жіночий варіант

   

Сamp Mat S.I. дозволяє спати на природі з тим же комфортом, що і вдома. Завдяки товщині 10 см, самонадувной структурі і високому показнику теплоізоляції килимок забезпечує максимальний комфорт і тепло під час використання протягом всього року.

Для зменшення ваги виробник застосував технологію Delta Core, що дозволило зменшити кількість наповнювача, але при цьому зберегти відмінну теплоізоляцію.

Завдяки товщині килимка 10 см його можна використовувати як в кемпах, так і для сну машині або на кам'янистій місцевості. А для сімейних пар проводиться додатково килим в збільшеному розмірі для двох.
 

Sea to Summit Camp Mat


Особливості:

 • Товщина 10 см
 • R-Value: 5.2
 • Принт для запобігання зісковзування
 • Тактильно приємний нейлон 30D зовні
 • Виробляється в двох розмірах
   

Офіційний магазин Sea to summit в Україні

Купити оригінальні килимки та іншу продукцію бренду ви можете на офіційному сайті Sea to summit в Україні. Щоразу купуючи екіпірування ви отримуєте не просто спорядження, а результат роботи кращих інженерів і технологів, які не з чуток знають про походи, горах і пригоди. Наші консультанти допоможуть з вибором і дадуть корисні поради щодо використання спорядження.