Зміст:

 

Автор роману «Автостопом по Галактиці» стверджує, що рушник цілком може виявитися найкориснішою річчю в поході.

Варіанти використання безмежні: можна витерти пролиту рідину, загорнути тендітні речі, сісти зверху - щоб не було холодно і не вимазати одяг, висушити тіло від вологи та поту, відганяти надокучливих мух на природі. Завдяки досягненням в технології виготовлення мікрофібри рушники стали більш компактними і швидше вбирають вологу.

Наше керівництво по вибору туристичного рушника допоможе знайти ідеальну пару для тривалої подорожі або відпустки за кордоном.

Для цього потрібно враховувати 5 основних характеристик:

 1. Швидкість вбирання вологи
 2. Час висихання
 3. Можливість прання у машинці
 4. М'якість
 5. Легкість + компактність

Швидкість вбирання вологи

Компактні туристичні рушники зобов'язані вбирати в себе вологу набагато швидше, ніж звичайні. Тому весь асортимент рушників бренду Sea To Summit розробляється із застосуванням мікрофібри. Пряжа з тонких волокон поглинає воду так, як це не можуть зробити натуральні нитки.

Час висихання

Якщо немає часу чекати, поки звичайний рушник висохне і Ви покладете його в рюкзак до решти спорядження - нічим хорошим це не закінчиться.

Площа поверхні мікрофібри приблизно в 40 разів більше, ніж у звичайного волокна, що дозволяє йому висихати набагато швидше, ніж звичайний рушник. Коли справді не терпиться зібратися і піти - туристичний рушник Sea To Summit можна прибрати в чохол і прикріпити до зовнішньої сторони рюкзака.

Можливість прання у машинці

За туристичними рушниками легко доглядати - їх можна прати в машинці зі звичайним миючим засобом.

Для підтримки високого рівня продуктивності тримайте рушник подалі від кондиціонерів для білизни і ароматичних листів для сушарки, які забивають мікроканали у волокнах.

М'якість

Той факт, що Ви постійно стискаєте, комкаєте і недбало ставитеся до рушника після використання не означає, що з часом він стане схожим на наждачний папір. Рушники Sea To Summit виготовлені з якісної мікрофібри з високим вмістом нейлону, що робить їх м'якими на дотик.

Туристичні рушники відрізняються текстурою і бувають різні «на дотик». Airlite Towel - гладкі, а Pocket Towel - м'які і шовковисті. DryLite Towel на дотик як замша, а Tek Towel - щільні і пухнасті.

Легкість + компактність

Ніщо так не додає ваги і не займає багато місця в рюкзаку, як рушник - великий махровий може здаватися важчим з кожною секундою.

Рушники з мікрофібри варіюються від легких Airlite Towels (12 <г) до дуже великих і плюшевих Tek Towels (> 445 г). Усі рушники йдуть в комплекті з легким мішком або щільним чохлом для зберігання, завдяки чому стискаються до розміру з куряче яйце.

Рушники Sea To Summit з мікрофібри

Розмір, вага, здатність вбирати вологу, який на дотик і багато іншого - це все, що потрібно знати про рушники Sea To Summit.

Airlite Towel

 • На дотик: гладкий і м'який
 • Комплектується легким нейлоновим мішком
 • Вага12-70 г

Ультралегкий і швидковисихаючий рушник призначений для мінімалістів, які люблять економити вагу і місце в рюкзаку. Вбирає вологу, більш ніж в три рази перевищувану за свою власну вагу. Завдяки подовженій формі, можна використовувати в якості бандани на голову або захисту шиї від сонця.

Розмір Габарити, см Вага, г
S 36 x 36 12
M 36 x 84 28
L 45 x 108 47
XL 54 x 132 70

Pocket Towel

 • На дотик: м'який і шовковистий
 • Комплектується щільним чохлом на блискавці з піни "EVA"
 • Вага 58-175 г

Компактний рушник можна легко помістити в кишеню куртки, але в розпакованому вигляді повноцінно відчувається його м'якість. Схожий на шовковий шарф, який вбирає багато вологи і сохне з блискавичною швидкістю. Підходить для тривалих пригод, походів в спортзал або просто для зберігання в машині.

Розмір Габарити, см Вага, г
S 40 x 80 58
M 50 x 100 80
L 60 x 120 112
XL 75 x 150 175

Drylite Towel

 • На дотик: як замша
 • Комплектується сітковим чохлом
 • Вага 37-230 г

Відмінний варіант швидковисихаючого рушнику із мікрофібри з м'якою замшею. Вбирає вологу краще, ніж Pocket Towel, але займає трохи більше місця в рюкзаку. Підходить для піших прогулянок, подорожей, катання на човнах і кемпінгу.

Розмір Габарити, см Вага, г
XS 30 x 60 37
S 40 x 80 62
M 50 x 100 100
L 60 x 120 145
XL 75 x 150 230

Tek Towel

 • На дотик: щільна м'яка махрова тканина
 • Комплектується щільним чохлом на блискавці з піни "EVA"
 • Вага 80-445 г

Рушник, наближений до домашнього на дотик, створює неймовірний комфорт Вашому тілу. Завдяки більшій площі поверхні (в порівнянні з іншими рушниками) володіє супервбираючими здібностями. Візьміть його з собою на пляж, в похід, катайтеся на човні і не бійтеся намокнути, висушіть собаку після купання, зберігайте в спортивній сумці або машині.

Розмір Габарити, см Вага, г
XS 30 x 60 80
S 40 x 80 140
M 50 x 100 200
L 60 x 120 285
XL 75 x 150 445


Чи збираєтеся ви займатися серфінгом, подорожуєте жарким літом або збираєтеся в лижний тур - є всі підстави взяти з собою легкий туристичний рушник з мікрофібри Sea To Summit