Наприкінці 2020 року компанія Sea to summit представила туристичному товариству новий намет – Sea to Summit Telos. Новинка зацікавила не лише шанувальників бренду, а й тих, хто раніше не був таким. На нашому ринку вона представлена у двох варіантах на 2 та 3 місця. Модель має ряд технологічних рішень, які якісно покращують комфорт у наметі.

 

Зміст:
 

 

Особливості намету Sea to summit Telos TR2
 

Інженери Sea to summit зачепили практично всі сфери, які забезпечують зручне перебування всередині та використання даної моделі. Так, крім збільшеного внутрішнього простору вдалося вирішити питання контролю вентиляції, вдосконалити загальну архітектуру

Вентиляція
 

Вирішити проблему з вентиляцією повітря вдалося за допомогою двох оригінальних розробок від компанії - Apex Vent та Baseline. 
 

Унікальна розробка вентиляційної системи Apex Vent у наметах дозволяє повітрям вільно переміщатися, виводити вологу назовні.
 

Головною особливістю Apex Vent є відсутність сітчастих вставок у верхній частині корпусу, що дозволяє пропускати до 70% більше повітря. У комплексі зі збільшеними вхідними отворами та додатковими вентиляційними входами Baseline виробники створили модель із відмінною вентиляцією, яку за потреби можна самостійно відрегулювати відповідно до особистих запитів.
 

Додатковий контроль потоку повітря та рівень вологості вдалося створити за допомогою системи Baseline.
 

У разі дощу можна відкрити або повністю закрити нижні вентиляційні отвори, тим самим контролювати силу потоку повітря. У разі негоди можна просто направити один із проходів повітря в протилежний бік вітру, щоб волога не потрапляла всередину, без шкоди для вентиляції. Технологія Baseline працює так само, як і димар у будинку. 
 


Зручна система зберігання
 

Розробники Sea to summit - шанувальники багатофункціональних речей, і цю свою пристрасть вони реалізували в новій моделі Telos. Так, для зберігання тентів та дуг використовуються три окремі чохли, які при необхідності можна з'єднати між собою. Така система із модулів отримала назву FairShare. Кожен із чохлів виконаний з легкого міцного Ultra-Sil. Після установки чохли для тентів кріпляться всередині, створюючи місткі кишеньки для дрібниць, а чохол для дуг кріпиться під стелею і працює як розсіювач світла. Всередину його поміщаються звичайні налобні ліхтарики і тканина, що розсіює світло, з якої виконана внутрішня сторона, створює м'яке комфортне для очей світло. 
 


 

Універсальність
 

Модель можна використовувати не тільки як звичайний намет, конструкція дозволяє збирати її декількома різними способами - тільки зовнішній тент, тільки внутрішній тент, тент встановлений з трекінговими палицями. Універсальність моделі дозволяє використовувати її для різних цілей. 
 


 

Швидке регулювання ніжок тенту
 

Конструкція намету та застосування системи кріплення тенту до каркаса Quick Connect дозволяють регулювати натяг зовнішнього шару однією рукою, навіть не виходячи назовні. Також завдяки цьому, можна підкоригувати відстань між точками кріплення у випадку, якщо намет встановлений на жорсткому покритті або потрібно частково змістити кут. 
 


 

Використовувані матеріали
 

Для створення Telos були використані ультралегкі міцні матеріали, які відмінно зарекомендували себе у сфері outdoor. Зовнішній шар виконаний з нейлону 15D з додатковим покриттям Sil-PeU для вологостійкості, завдяки чому намет витримує 1200 мм опадів.
 

 • Внутрішній шар з поліестеру 15D дозволяє циркулювати повітрям, не створюючи щільних бар'єрів. Також він є надійним захистом від комах.
 • Підлога та частково бічні стінки виконані з більш щільного нейлону 20D з водостійкістю 2500 мм. Застосування такого матеріалу дозволяє забезпечити тривалу зносостійкість та водонепроникність.
 • Всі шви в моделі мають подвійний рядок та додаткове проклеювання, що запобігає просоченню вологи в місцях з'єднання тканин. 
 • Каркас розроблено спільно з інженерами компанії DAC. Дуги Featherlite NFL та PRESSFIT з різним діаметром забезпечують ефективну міцність без шкоди малій вазі. Хабове з'єднання дуг дозволило уникнути перехресного розташування та забезпечити підвищену міцність.
   


 

Характеристики намету Telos TR2
 

 • Призначення: трисезонна

 • Місткість: двомісний намет

 • Мінімальна вага (два тенти та дуги): 1482 г

 • Вага (зовнішній тент, дуги, кілочки): 1199 г

 • Повна вага 1657 г

 • Висота: 111 см

 • Займана площа: 2,62 м2

 • Кількість входів: 2

 

Інші намети серії Telos

 

Роглянутий намет у цьому олгяді є двомісним. Також в серії є моделі і на іншу кількість місць:
 

Купити модель Telos TR2  і дізнатися більше детальної інформації можна на сторінці товару.